Pomoc i Auto Non Stop w PZU tylko za 99 złotych

Niewątpliwie przezorny kierowca w portfelu posiada wizytówkę sprawdzonego warsztatu samochodowego, całodobowej pomocy drogowej, a w sytuacji podbramkowej nawet telefon do przyjaciela, aby ten pomógł mu  w holowaniu bądź naprawie samochodu. Przezorny kierowca może też wykupić polisę Autocasco w PZU z opcją auto non stop, by w razie awarii czy nagłych zdarzeniach losowych uzyskać szybki i bezpłatny dostęp do profesjonalnej pomocy drogowej.


Holowanie i auto zastępcze tylko za 99 złotych? W PZU to możliwe!

Szukając kompleksowego ubezpieczenia dla własnego samochodu, warto zerknąć na ofertę towarzystwa ubezpieczeniowego PZU, które w ramach kwoty rzędu 99 złotych do polisy Autocasco zapewni nam opcję holowania, naprawy pojazdu zarówno w miejscu zdarzenia, jak i w autoryzowanym serwisie samochodowym, a także dostęp do pojazdu zastępczego. W połączeniu z korzyściami samej polisy Autocasco, która oprócz standardowych usług zapewnia między innymi naprawę drobnych awarii tylko na podstawie wywiadu telefonicznego czy aż 300 modeli pojazdów hybrydowych jako auta zastępcze, opcja auto non stop gwarantuje naprawdę kompleksową i przydatną w każdej sytuacji ochronę. Co jednak zdecydowanie wyróżnia tę ofertę na tle innych towarzystw, to dostęp do auta zastępczego na pełny okres trwania naprawy.

Przerzuć formalności na ubezpieczyciela

W ramach opcji auto non stop właściciel polisy zapewnia sobie pomoc także przy realizacji wszelkich procedur, związanych z naprawą pojazdu. Ubezpieczyciel zajmuje się więc wszystkimi formalnościami, od odholowania pojazdu i wyboru warsztatu (z Sieci Naprawczej PZU), po końcowe rozliczenie naprawy. Po stronie właściciela pojazdu pozostanie jedynie więc odebranie naprawionego już pojazdu.

Kto skorzysta z oferty Auto Non Stop w PZU?

Opcja Auto Non Stop jest integralną częścią polisy z tytułu Autocasco. Oferta dotyczy jednak tylko nowych umów podpisanych na zakup polisy AC, a więc kierowca, który już takie ubezpieczenie w PZU posiada, z tej opcji z pewnością nie może skorzystać. Warto podkreślić, iż polisa ta działa tylko na terenie Polski i, co ważne, aby uzyskać dostęp do pojazdu zastępczego na cały okres naprawy, należy wcześniej zadzwonić na infolinię PZU i zorganizować opcję holowania dla uszkodzonego samochodu.
Powiązane tematy