Concordia - Kalkulator OC AC

Gdzie znaleźć kalkulator TU Concordia? Każdy kierowca, który jest zdecydowany na zakup polisy z tytułu OC czy AC w TU Concordia, nie powinien tej decyzji odkładać na ostatnią chwilę. Concordia bowiem nie sprzedaje ubezpieczeń w systemie direct, nie ułatwia także, poprzez dodanie na stronie kalkulatora online, obliczenia składki. Wydaje się więc, że zainteresowanemu ubezpieczeniem OC czy AC z Concordii, pozostaje udać się jedynie do oddziału bądź poszukać agenta. Na szczęście można odnaleźć portale internetowe, gdzie OC z Concordii dostępne jest także online.


W jakiej cenie ubezpieczenie OC w Concordii?

Zamieszczony na wielu stronach internetowych kalkulator OC ma jedną, podstawową zaletę. Zainteresowany kierowca może w szybki i łatwy sposób sprawdzić, ile zapłaci za OC, AC czy inne produkty ubezpieczeniowe, dostępne w danej firmie. Stąd wiele Towarzystw Ubezpieczeniowych, niezależnie od tego czy ich oferta znajduje się w ogólnych wyszukiwarkach OC, czy nie, na swojej stronie udostępniają również indywidualny kalkulator OC i AC. Na stronie Concordii jednak nie pójdziemy na skróty, ponieważ takiego kalkulatora najzwyczajniej nie ma, mało tego nie ma też całodobowej infolinii, gdzie o każdej porze moglibyśmy zasięgnąć interesujących nas informacji.

Jak dowiedzieć się zatem, w jakiej cenie Concordia oferuje podstawowe pakiety ubezpieczeń OC czy AC? Jeśli źródłem naszej wiedzy ma pozostać internet, to do wyboru mamy jedynie ogólny kalkulator OC na stronie iPolisa.pl. Tam wśród ofert innych Towarzystw Ubezpieczeniowych, znajdziemy i wyliczymy za pośrednictwem kalkulatora OC również ofertę cenową Concordii. Możemy jednak skorzystać z bardziej tradycyjnych form kontaktu i w sprawie polisy OC skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym.


W agencji czy u pośrednika?

Być może brak kalkulatora na swojej stronie Concordia rekompensuje dość szczegółową bazą placówek agencyjnych i pośredników ubezpieczeniowych. Wystarczy wpisać kod pocztowy interesującej nas miejscowości, by dowiedzieć się z kim możemy podpisać umowę. Korzystne jest to, że u większości pośredników znajdziemy numer komórkowy, co ułatwi nam zrealizowanie polisy często w dzień wolny od pracy czy późnym wieczorem.

Na stronie znajdziemy też adresy mailowe, na które z powodzeniem prześlemy zarówno zapytanie ofertowe, jak i niezbędne do finalizowania polisy dokumenty. Wybierając kontakt z pośrednikiem, możemy zrealizować polisę w dogodnym dla nas miejscu, a więc w domu, w pracy czy nawet w galerii handlowej podczas robienia zakupów. Same oddziały natomiast tego Towarzystwa Ubezpieczeniowego zlokalizowane są jedynie tylko w większych miastach, jeśli więc mamy mało czasu bądź pracujemy czy mieszkamy w mniejszej miejscowości, to idealnym rozwiązaniem jest kontakt właśnie z pośrednikiem.

Rekalkulacja składek na e–mail

Z pewnością Concordia jest dość tradycyjnym, można nawet rzec konserwatywnym Towarzystwem, nastawionym przede wszystkim na osobisty kontakt z klientem. Nie wszystko jednak musimy realizować w placówce czy za pomocą pośrednika. Wypowiedzenie umowy, rekalkulację składki czy uzyskanie zaświadczenia o opłacanych przez nas polisach możemy zrealizować wysyłając skany dokumentów na jeden z trzech, widniejących na stronie internetowej adresów mailowych. Dzięki temu bez wychodzenia z domu i tracenia cennego czasu zrealizujemy najważniejsze kwestie, związane z obsługą polisy. Jeśli więc odkupiliśmy pojazd z ważną polisą OC w Concordii, to za pomocą właśnie poczty elektronicznej, dowiemy się ile wyniesie nasza składka i czy opłaca nam się pozostać, czy może lepiej zmienić ubezpieczyciela.

Być może więc brak kalkulatora online na stronie i zaproszenie do osobistych kontaktów z agentem nie jest takim złym rozwiązaniem. Zamiast bowiem poświęcać czas na wprowadzanie wszystkich naszych danych i czytanie wszystkich szczegółów, dotyczących polisy, możemy wykonać jeden telefon i po prostu umówić się z pośrednikiem na spotkanie. Często taka forma jest lepsza niż kalkulator online, ponieważ mamy szansę skorzystać jeszcze np. z atrakcyjnych rabatów bądź dowiedzieć się, co dokładnie zawiera dane ubezpieczenie, zwłaszcza jeśli oprócz obowiązkowego OC wybieramy także ubezpieczenia dobrowolne - AC, Assistance, NNW.Inne kalkulatory

Kalkulator Skok
Ogólne informacje na temat stosunkowo nowego ubezpieczyciela na polskim rynku oraz jego oferty w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych. Sprawdź ciekawe zabezpieczenia mi. szyb.

Kalkulator TUW Pocztowe
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to coś dla tych, którzy lubią mieć swojego ubezpieczyciela zawsze pod ręką! Zapoznaj się z ofertą OC, AC w TUW Pocztowe.

Kalkulator MTU
MTU to jedno z młodszych towarzystw ubezpieczeniowych specjalizujących się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MTU!

Kalkulator mBank
Masz ochotę na ubezpieczenie swojego samochodu w banku? Terazto możliwe dzięki mBankowi i jego propozycji zakupu OC, AC!