Allianz

Niemiecka grupa Allianz, oferująca na całym świecie ponad 180 produktów ubezpieczeniowych, w tym OC i AC, jest również bardzo dobrze znana i ceniona na rynku polskim. Od swojego debiutu w 1998 roku Allianz stale rozwija swoje usługi w Polsce, pozyskując w 2012 roku sumę składek ubezpieczeniowych na kwotę 3,5 miliarda złotych.

Kalkulator OC

Co kojarzy się z obecną od ponad 120 lat na światowych rynkach marką Allianz? Z pewnością rzetelność, solidność i zaufanie. Ten niemiecki koncern, którego główna siedziba zlokalizowana jest na Bawarii w Monachium, od lat bowiem przekonuje do siebie nie tylko skuteczną i dobrze dopracowaną ofertą ubezpieczeniową, ale przede wszystkim rzetelnym serwisem w przypadku zgłaszania szkód z tytułu OC, AC, który tak bardzo charakterystyczny jest dla niemieckich firm. Przez te wszystkie lata swojej działalności Allianz dotarł ze swoją ofertą do ponad 70 krajów, gdzie obsługuje ponad 78 milionów klientów. Zarówno ubezpieczenia komunikacyjne - OC, AC, NNW, jak i majątkowe, zdrowotne, osobiste, podróżne zapewniają podstawową, jak i kompleksową ochronę tak samo dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Allianz - korzystne OC, AC, NNW w dobrej cenie.

Co z pewnością przekonuje do korzystania z oferty ubezpieczeń komunikacyjnych Towarzystwa Ubezpieczeniowego Allianz, to bardzo rozszerzony pakiet Autocasco, w którym ubezpieczyciel wiele przydatnych opcji zawarł bez dodatkowych opłat. W Allianz bowiem wraz z polisą AC, czyli Autocasco funkcjonuje nie tylko na terenie Polski, ale całej Europy Car Assistance, za który często w innych Towarzystwach Ubezpieczeniowych trzeba uiścić dodatkową opłatę. Ulepszający polisę AC pakiet Assistance można jednak jeszcze bardzie j rozszerzyć, wybierając opcję Plus, albo Exclusive. W tej najbogatszej wersji TU zapewnia między innymi auto zastępcze nawet na do 14 dni, limit holowania aż do 2000 Euro, czy odwiezienie pojazdu pod wskazany adres po przeprowadzonej naprawie.


"Równa droga", czyli Allianz wychodzi naprzeciw naszym polskim drogom...

Niemiecki ubezpieczyciel rozumie też, iż uszkodzenia samochodu mogą być nie tylko wynikiem kolizji czy stłuczki, ale również korzystania z dróg, które cechują się złą nawierzchnią, dlatego, np. przy zakupie polisy OC i AC, do Autocasco kierowca może dokupić ubezpieczenie „Równa droga”, gwarantujące naprawę pojazdu w przypadku powstania takich uszkodzeń. Z opcji tej można skorzystać w każdym dowolnym momencie obowiązywania polisy AC. Allianz posiada także bardzo dobrze rozbudowany pakiet ubezpieczeń dodatkowych, które można dokupić przy zakupie OC. Ci bardziej wymagający kierowcy mogą skorzystać z Zielonej Karty, NNW, a także ochrony czy informacji prawnej, jak i z ubezpieczenia kosztów napraw, które działa przy współpracy z wybranymi sieciami dealerskimi.

Oferta ubezpieczeń OC, AC w Allianz dostępna jest w modelu stacjonarnym, w ramach spotkania z agentem, bądź odwiedzenia jednej z placówek tego ubezpieczyciela, a także w modelu Allianz Direct, obecnie obsługiwanego przez odrębną spółkę Allianz Polska Services, dzięki któremu za pośrednictwem kalkulatora OC i AC można szybko wyliczyć składkę swojego ubezpieczenia komunikacynego.Inni ubezpieczyciele

Gothaer .

Gothaer
Gothaer to kolejne towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące dobre i sprawdzone ubezpieczenie OC, AC, NNW. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.

MTU .

MTU
MTU to jedno z młodszych towarzystw ubezpieczeniowych specjalizujących się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MTU!

Skok .

Skok
Ogólne informacje na temat stosunkowo nowego ubezpieczyciela na polskim rynku oraz jego oferty w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych. Sprawdź ciekawe zabezpieczenia mi. szyb.

InterRisk .

InterRisk
InterRisk to solidne Towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące OC, AC w dobrej cenie. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszamy do zapoznania się z paroma informacjami o tej firmie.