Link4

Ponad 10 -letnie funkcjonowanie na polskim rynku ubezpieczeniowym jest z pewnością wystarczającym powodem, by nazwa Link 4 była kojarzona przez klientów i miała obecnie ugruntowaną pozycję. Trzeba też przyznać, że sama firma Link4 wielkim przebojem wdarła się na polski, nieco ówcześnie skamieniały rynek ubezpieczeń, oferując już w 2003 roku możliwość realizacji ubezpieczenia przez telefon albo internet. Dziś infolinia czy wnioski on line dla chcących zawrzeć polisę z tytułu OC czy AC kierowców jest niczym niezwykłym, jednak na początku lat 2000, możliwość realizacji polisy za pomocą telefonu z pewnością było dobrym i w miarę skutecznym chwytem marketingowym.

Jak dziś radzi sobie Link 4 na rynku ubezpieczeń?

Link 4, jako marka należąca do silnego, znanego na całym świecie brytyjskiego koncernu RSA (spółka ta przejęła firmę w 2009 roku) wciąż rozwija swoje możliwości, oferując znacznie szersze pakiety ubezpieczeń niż w pierwszych latach swojej działalności – obecnie są to także ubezpieczenia na mieszkanie, na życie, czy podróże. Co prawda w Polsce Link 4 znany jest dopiero od 2003 roku, jednak tradycje tego ubezpieczyciela sięgają aż 1970 roku. Przez te wszystkie lata marka z pewnością solidnie pracowała na swój wizerunek i pozycję na światowym rynku, choć obecna konkurencja jest także silna, a ilość firm ubezpieczeniowych, pozwala kierowcom na wybór ubezpieczenia nie tylko pod względem najlepszej ceny, ale również oferowanego serwisu czy usług. Z pewnością Link 4 jest bardzo atrakcyjny pod względem finansowym. Ta firma bowiem plasuje się obecnie na jednym z pierwszych miejsc pod względem z najtańszych ubezpieczeń OC, AC na rynku, zarówno przy wysokich 60% zniżkach, jak i tych jeszcze bardzo niskich. W ostatnich latach Link4 zdecydowało się na zmianę logo i całego image – do tej pory za wszelką cenę kusiło niskimi cenami – teraz postanowiło podnieść poprzeczkę i przyciągnąć również tych, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość usług. Dzięki znacznej transformacji, poprzez nadanie marce nowego, bardziej nowoczesnego i świeżego wizerunku, to towarzystwo ubezpieczeniowe, oferujące nie tylko OC, AC, przyciąga spore rzesze klientów. Dzięki łatwym i szybkim w obsłudze kalkulatorom OC, AC, nie wychodząc z domu, można wyliczyć koszta polisy ubezpieczeniowej, którą możesz kupić w Link4. Zapraszamy, już teraz, do kalkulacji swojej składki za pośrednictwem kalkulatorów OC oraz AC.

Ubezpieczenia oferowane przez Link 4

Sama lista ofert dla kierowców w Link 4 jest natomiast imponująco długa i rozszerzona. Oprócz standardowej polisy z tytułu OC czy AC, znajdziemy również pakiet Assistance 24, ubezpieczenie szyby 24, ubezpieczenia kradzieży samochodu (mini-wersja Autocasco), NNW, a także specjalną ofertę ubezpieczenia dla posiadaczy samochodów zabytkowych. W TU Link 4 standardowo oferowane są również dwa sposoby likwidacji szkody z tytułu OC lub Autocasco - kosztorysowy i gotówkowy.

Inni ubezpieczyciele

Allianz .

Allianz
Allianz to towarzystwo ubezpieczeniowe o doskonałej jakości usług. Sprawdź ofertę OC, AC, NNW - będziesz mile zakoczony!

Benefia .

Benefia
Towarzystwo ubezpieczeniowe Benefia zachwyca nowoczesnością i jasnymi zasadami. Dowiedz się ile kosztuje OC, AC w Benefii.

mBank .

mBank
Masz ochotę na ubezpieczenie swojego samochodu w banku? Terazto możliwe dzięki mBankowi i jego propozycji zakupu OC, AC!

Aviva .

Aviva
Aviva, a dawne Commercial Union posiada bogatą ofertę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Nowa nazwa, nowy wizerunek oraz nowa odsłona ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Sprawdź kalkulacje skadek