PZU

Bez wątpienia marką, która najmocniej utrwaliła się klientom na rynku polskich ubezpieczeń, to funkcjonujące od początku dwudziestych lat XX wieku PZU czyli Powszechny Zakład Ubezpieczeń. Okazuje się jednak, że wiekowa tradycja to na dzisiejszym, niezwykle dynamicznym i dyktowanym pod oczekiwania klienta rynku stanowczo za mało, dlatego logo, misja jak i sam styl działania PZU poddane zostały liftingowi i ogromnej metamorfozie, dzięki czemu Towarzystwo to wciąż jest niekwestionowanym liderem na rynku ubezpieczeń.

Kalkulator OC

Dzisiejsze, notowane od 1991 roku na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU jest bardzo otwarte na klienta, nie tylko bowiem można zrealizować swoje potrzeby i interesy w jednej z wielu, zlokalizowanych na terenie całej Polski placówek, ale również korzystając z całodobowej infolinii czy strony internetowej. Takie daleko idące zmiany wymusiła bardziej nowoczesna konkurencja, która modelem Direct w roku 2004 zaskoczyła nieco jeszcze wtedy niemrawe i betonowe pod tym względem PZU. Co jednak pozostaje niezmienne w przypadku tego koncernu, to polski kapitał, PZU wciąż jest polskim przedsiębiorstwem (ponad 46 % udziałów należy do państwa polskiego, reszta jest własnością akcjonariuszy) z główną siedzibą w Warszawie. Ubezpieczenia komunikacyjne są tylko jednym z wielu produktów ubezpieczeniowych i finansowych, oferowanych przez tą firmę. PZU specjalizuje się bowiem również w ubezpieczeniach osobistych, majątkowych czy Funduszach Emerytalnych.

Ubezpieczenia komunikacyjne w PZU

Wybierając PZU, ubezpieczymy nasz samochód czy każdy inny pojazd mechaniczny z tytułu OC, AC czy NNW. Dodatkowo PZU oferuje tańszą alternatywę dla AC czyli Mini casco, a ponadto ubezpieczenie Zielona Karta, PZU Autopomoc czy PZU Autoszyba. Szeroki wachlarz oferty sprawia, że w PZU można skorzystać z kompleksowej ochrony, dobierając konkretny pakiet ubezpieczeń do własnych potrzeb. Pakiety, zarówno OC, jak i AC w PZU można także dowolnie rozszerzać, korzystając opcjonalnie w formie bezpłatnej z Auto Pomoc, PZU Autoszyba czy NNW Max. Wszystko uzależnione jest więc od ceny końcowej polisy oraz od tego, na jakiej ochronie nam zależy. Co jest jeszcze ważne, PZU gwarantuje ochronę nie tylko na terenie Polski, ale również całej Europy.


Serwis w PZU

Modernizacja działań w PZU odbiła się korzystnym echem również na kompleksowym serwisie tej firmy, która dziś jest zdecydowanie bardziej otwarta i przyjazna klientowi, niż w latach ubiegłych. Polisę z tytułu OC czy AC, jak i inne pakiety ubezpieczeń można zakupić w oddziale czy w formie on line. PZU słynie też z ekspresowej realizacji likwidacji szkód, czy wypłacania odszkodowań. Kierowca może także skorzystać z czasowego OC, jak i AC, choć w przypadku Autocasco oferta miesięcznego AC dotyczy pojazdów nie starszych jak 10 lat. Tym samym PZU dostosowuje się do potrzeb klienta, starając się dorównać młodszej i równie prężnie działającej na polskim rynku konkurencji.Inni ubezpieczyciele

Allianz .

Allianz
Allianz to towarzystwo ubezpieczeniowe o doskonałej jakości usług. Sprawdź ofertę OC, AC, NNW - będziesz mile zakoczony!

Ergo Hestia .

Ergo Hestia
Chcesz kupić sprawdzone OC, AC w dobrej cenie? Kup polisę komunikacyjną w Ergo Hestia, a na pewno nie będziesz tego żałować!

Benefia .

Benefia
Towarzystwo ubezpieczeniowe Benefia zachwyca nowoczesnością i jasnymi zasadami. Dowiedz się ile kosztuje OC, AC w Benefii.

MTU .

MTU
MTU to jedno z młodszych towarzystw ubezpieczeniowych specjalizujących się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MTU!