Benefia

Należące w całości do austriackiego koncernu VIN (Vienna Insurance Group ) Towarzystwo Ubezpieczeniowe Benefia na rynku polskim oferuje swe produkty ubezpieczeniowe od 1999 roku. Jak na dość wąski profil działania, który sprowadza się głównie do ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych Benefia może pochwalić się dość imponującymi wynikami na rynku polskim. Tylko bowiem przez pierwszych dziesięć lat swojej działalności Benefia S.A. pozyskała aż ćwierć miliona klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Dobra, bo sprawdzona i nagrodzona

O rzetelności i dobrym podejściu do klienta świadczą z pewnością liczne nagrody, które Benefia zdobywa niemal od początku pojawienia się na polskim rynku. Firma ta między innymi w 2004 roku została laureatem Polskiego Klubu Biznesu, zdobywając tytuł Firmy Roku 2004, a w 2007 roku dziennik Rzeczpospolita wyróżnił TU Benefia II miejscem w kategorii Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych, przyznając jej tytuł Najlepszej Instytucji Finansowej Rzeczpospolitej w 2007 roku.

W pierwszej kolejności Benefia nastawiona jest na tradycyjny kontakt z klientem. Ubezpieczenia zarówno komunikacyjne, jak i majątkowe zrealizować można w jednej z wielu dostępnych na terenie całej Polski placówek. Nowoczesne kanały komunikacji są jednak również wpisane w politykę tej firmy. Dzięki Benefia 24 bardziej zabiegani czy zapracowani klienci zakupić mogą produkty ubezpieczeniowe przez telefon czy drogą on line.

Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w Benefia.

Dzięki ciekawym produktom dodatkowym, oferowanym do podstawowej wersji polisy z tytułu OC czy AC Benefia S.A. z pewnością otacza kierowców właściwą opieką i skuteczną ochroną. Taką ochronę gwarantuje między innymi, dodawane do dobrowolnej polisy Autocasco ubezpieczenie GUARANTEED ASSET PROTECTION (GAP), zabezpieczające klientów przed drastycznym spadkiem wartości skradzionego czy uszkodzonego pojazdu. W ramach GAP następuje wyrównanie kwoty wartości pojazdu, co szczególnie może być niezbędne dla kierowców spłacających kredyt samochodowy.

Wyjątkowo dobrze rozbudowane w ofercie Benefia jest ubezpieczenie Assistance, które ze względu na różne modele, jak i indywidualne potrzeby kierowców podzielone zostało na kilka ciekawych wariantów. Korzystnym i przydatnym dla wielu kierowców rozwiązaniem może być na przykład Medical Assistance, zapewniające opiekę medyczną, wizytę u lekarza czy nawet opiekę nad dzieckiem poszkodowanym w wypadku osobom. Z pomocy holowania samochodu, auta zastępczego czy nawet z noclegu w hotelu skorzystają kierowcy, którzy wykupią Assistance SOS (jednakże ubezpieczenie to przeznaczone jest tylko dla samochodów nie starszych, jak 10 lat). Ponadto istnieje jeszcze Assistance Top oferowane dla właścicieli marek samochodowych Fiata, Lancii czy Alfa Romeo, jak i Assistance Prawny, gwarantujący pomoc i doradztwo prawnika dla posiadaczy OC czy AC. Oprócz tego Benefia S.A. oferuje w standardzie ubezpieczenia dodatkowe: Zielona Karta, NNW czy Pomoc Prawna.

Inni ubezpieczyciele

InterRisk .

InterRisk
InterRisk to solidne Towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące OC, AC w dobrej cenie. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszamy do zapoznania się z paroma informacjami o tej firmie.

Axa .

Axa
Axa direct to pewność i łatwość zakupu polisy OC, AC przez internet lub telefon. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić kupując ubezpieczenie komunikacyjne w AXA Direct!

TUW Pocztowe .

TUW Pocztowe
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to coś dla tych, którzy lubią mieć swojego ubezpieczyciela zawsze pod ręką! Zapoznaj się z ofertą OC, AC w TUW Pocztowe.

HDI .

HDI
Ubezpieczenie OC, AC w HDI Asekuracja. Zapoznaj się z historią tego pozornie młodego Twarzystwa Ubezpieczeniowego.