InterRisk

InterRisk jest kolejnym Towarzystwem Ubezpieczeniowym, korzystającym ze wsparcia, zaplecza i bogatego doświadczenia austriackiej Grupy VIENNA INSURANCE (VIG), która w 2006 roku, w ramach swoich szerokich planów ekspansyjnych na terenie Europy przejęła większość udziałów, działającego od 1993 roku na rynku polskim TU STU S.A. (Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe).Swoje pierwsze zyski, jak i sukcesy na rynku polskim TU STU S.A. osiągnęło jednak jeszcze przed oficjalnym przejęciem firmy przez notowaną na austriackiej giełdzie grupę VIG i również przed zmianą nazwy w 2008 roku na InterRisk. W latach dziewięćdziesiątych politykę i działania firmy wspomagał bowiem amerykański inwestor CIGNA Insurance Company, dzięki któremu bilanse roczne STU S.A. przedstawiały się na bardzo dobrym poziomie. Natomiast w 2012 roku dokonano fuzji InterRisk z PZM (Polski Związek Motorowy) na podstawie której InterRisk przejął całą sieć agencyjną, jak i portfel klientów PZM pod swoje skrzydła.

Kto jest klientem docelowym InterRisk?

InterRisk nastawione jest na klienta indywidualnego, jak i korporacyjnego. W swoim szerokim wachlarzu usług ubezpieczeniowych oferuje bowiem wiele ciekawych rozwiązań dla firm i przedsiębiorstw. Jednakże również i klienta indywidualnego otacza kompleksową opieką, oferując ubezpieczenia zdrowotne, osobiste i majątkowe, w tym oczywiście także i komunikacyjne. JEśli zatem chcesz zakupić OC, AC lub NNW w InterRisk zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.

Zakup OC, AC w InterRisk - warto?

Wyspecjalizowanie się w ubezpieczeniach typowo zdrowotnych, w pewnym stopniu usprawiedliwia fakt iż pozostałe oferty tego ubezpieczyciela nie są zbyt mocno zmodyfikowane czy dopasowane do bardziej indywidualnych potrzeb klienta. Tak jest w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych, w których zaoferowane standardowe i tradycyjne modele dość blado prezentują się na tle współczesnej, nowoczesnej konkurencji. W standardzie w InterRisk wykupimy więc OC i AC, jednakże w obydwóch przypadkach TU zapewni nam ochronę tylko na terenie Rzeczypospolitej. Przy wyjazdach za granicę, bądź częstych podróżach służbowych tego rodzaju Autocasco może być więc zdecydowanie już mniej przydatne. Choć biorąc pod uwagę sam zakres ubezpieczenia Autocasco, trzeba przyznać że jest dość imponujący. Obejmuje bowiem nie tylko kradzież czy uszkodzenie pojazdu podczas stłuczki czy wypadku, ale również uszkodzenie na wypadek pożaru, zderzenia losowego ze zwierzętami, uszkodzeniami wewnątrz przez pasażerów czy uszkodzenia spowodowane przez siły natury. Jednakże poprzez dość ograniczony pakiet zniżek InterRisk automatycznie wskazuje idealny profil swojego przyszłego klienta.

Tanie AC? Tylko dla rozważnych kierowców.

Na atrakcyjne ceny OC, jak i AC mogą liczyć ci kierowcy, którzy na swoim koncie, dzięki kilkuletniej bezszkodowej jeździe mają już wypracowane zniżki. Ponadto InterRisk zapewnia ubezpieczenie w formie Assistance (w trzech wariantach – pełny, rozszerzony i podstawowy), Zielona Karta, NNW czy ochrona prawna. Kompleksowa ochrona, która może objąć także brak paliwa w baku, albo zgubienie kluczyków, w połączeniu z brakiem wypracowanych zniżek może jednak być dość drogą opcją na rynku, warto więc porównać ceny z innymi Towarzystwami i sprawdzić czy InterRisk zaproponuje i w naszym przypadku coś równie atrakcyjnego.

Inni ubezpieczyciele

Aviva .

Aviva
Aviva, a dawne Commercial Union posiada bogatą ofertę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Nowa nazwa, nowy wizerunek oraz nowa odsłona ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Sprawdź kalkulacje skadek

MTU .

MTU
MTU to jedno z młodszych towarzystw ubezpieczeniowych specjalizujących się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MTU!

You can drive - Ergo Hestia .

You can drive - Ergo Hestia
Ergo Hestia You Can Drive to idelane rozwiązanie dla osób pniżej 30 roku życia chcących na własną rękę ubezpieczyć swoje 4 kółka. Dzięki tej firmie nie tylko nie czekają Cie zwyżki za OC, AC, ale nawet możesz oczekiwać zniżek za młody wiek.

Axa .

Axa
Axa direct to pewność i łatwość zakupu polisy OC, AC przez internet lub telefon. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić kupując ubezpieczenie komunikacyjne w AXA Direct!