Aviva

Pod stosunkowo młodą nazwą firmy ubezpieczeniowej Aviva kryje się potężny koncern ubezpieczeniowy – dawne Commercial Union. Choć Aviva ma zupełnie inne logo, nową markę i odświeżony design, to wciąż bazuje na długoletniej tradycji, jaką CU skutecznie budowało na całym świecie przez wszystkie lata swojej działalności.

Miejsce Aviva na rynku ubezpieczeń

Przez ponad 20 lat funkcjonowania na polskim rynku brytyjska grupa ubezpieczeniowa Aviva zdążyła sobie wypracować na tyle stabilną pozycję, że nie zaszkodziła jej również w żadnym stopniu zmiana nazwy czy logo. Jeszcze bowiem do 2009 roku Towarzystwo Ubezpieczeniowe firmowało się znakiem Commercial Union. Nie od razu jednak Aviva oferowała wśród swoich produktów również ubezpieczenia komunikacyjne. Jej podstawowym filarem działalności były bowiem ubezpieczenia osobiste, głównie zdrowotne, na życie i fundusze emerytalne. Z czasem jednak klienci, którzy wybierali CU, a potem Aviva mogli korzystać z kompleksowej ochrony ubezpieczeń Aviva, decydując się również na ubezpieczenia OC, Autocasco, NNW i majątkowe.

Zamieszczona na głównej stronie Aviva informacja o kilku milionach użytkowników, którzy poprzez wybór produktów Aviva zaufali temu koncernowi, z pewnością przekonuje iż TU działa rzetelnie i profesjonalnie. Warto wspomnieć również, że Aviva, ze względu na wysoką jakość usług oferowanym swoim klientom, często nie wypada zjawiskowo pod względem wysokości cen za OC, AC. Pamiętajmy jednak, iż często niska cena idzie w parze z brakiem rzetelności i niskimi odszkodowaniami z tytułu OC lub Autocasco i problemami przy ich wypłacie. Jeśli zatem cenicie sobie przede wszystkim święty spokój i zaufaną markę zapraszamy do kalkulatora OC, AC i przekonania się co Aviva może nam zaproponować.

Co oferuje Aviva

W sektorze ubezpieczeń komunikacyjnych Aviva oferuje standardowe ubezpieczenia OC, AC i NNW. Oprócz tego w Aviva skorzystać możemy z ubezpieczenia szyby, Assistance, ochrony prawnej czy Zielona Karta. Zaletą wyboru Aviva jest możliwość ubezpieczenia również wyposażenia dodatkowego, zamontowanego w pojeździe, w tym między innymi fotelików dziecięcych, co jest niewątpliwie istotne przy ewentualnej kradzieży samochodu. Co jeszcze przemawia na korzyść tego ubezpieczyciela, to darmowe Assistance przy wykupie polisy z tytułu OC, które zapewnia poszkodowanemu kierowcy możliwość bezpłatnego holowania uszkodzonego pojazdu z miejsca wypadku. Zapraszamy do skorzystania z naszych kalkulatorów OC, AC aby sprawdzić na własnej skórze ile kosztowałoby nas ubezpieczenie w tej właśnie firmie oraz porównać jej ceny z cenami konkurencji.

Inni ubezpieczyciele

Allianz .

Allianz
Allianz to towarzystwo ubezpieczeniowe o doskonałej jakości usług. Sprawdź ofertę OC, AC, NNW - będziesz mile zakoczony!

InterRisk .

InterRisk
InterRisk to solidne Towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące OC, AC w dobrej cenie. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszamy do zapoznania się z paroma informacjami o tej firmie.

Benefia .

Benefia
Towarzystwo ubezpieczeniowe Benefia zachwyca nowoczesnością i jasnymi zasadami. Dowiedz się ile kosztuje OC, AC w Benefii.

TUW Pocztowe .

TUW Pocztowe
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to coś dla tych, którzy lubią mieć swojego ubezpieczyciela zawsze pod ręką! Zapoznaj się z ofertą OC, AC w TUW Pocztowe.