Ergo Hestia

Ergo Hestia jest kolejnym Towarzystwem Ubezpieczeniowym, które obok Warty czy PZU oferuje rodzime produkty, skutecznie walcząc z ofertą zagranicznych firm na rynku polskim. Choć tradycje Hestii nie sięgają tak daleko jak PZU, które założone zostało w 1991 roku, to jej osiągnięcia są bez wątpienia niezwykle imponujące. Między innymi w 2013 roku Hestia została wyróżniona, jako Towarzystwo Ubezpieczeniowe, odnotowujące najmniej skarg i roszczeń niezadowolonych klientów.

Kalkulator OC

Ergo Hestia - solidna firma, solidne ubezpieczenie

Do koncernu Hestia należą trzy spółki:

  • STU Ergo Hestia S.A. -oferująca między innymi właśnie ubezpieczenia komunikacyjne dla kierowców,


  • STU na życie Ergo Hestia S.A.,

  • MTU – Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. - oddzielne TU, skupiające się na ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Kompleksowo Hestia specjalizuje się w dość szerokiej gamie produktów ubezpieczeniowych, co oznacza, że wybierając tego ubezpieczyciela możemy nie tylko ubezpieczyć swój samochód, ale również zdrowie, życie czy własną nieruchomość. Co wyróżnia Ergo Hestia na rynku ubezpieczeń, to z pewnością system likwidacji szkód, który dzięki sprawnej i szybkiej koordynacji działań pracowników Hestii otrzymał nagrodę Godło Teraz Polska. Ponadto dzięki wirtualnej usłudze e–konto każdy klient ma możliwość bieżącego kontrolowania wszelkich posiadanych w Ergo Hestia ubezpieczeń. Takie rozwiązania corocznie przyciągają do Hestii nowych klientów, powiększając tym samym spory już portfel stałych klientów i gwarantując TU ustabilizowaną pozycję na polskim rynku.

Kompleksowa, jak i indywidualna ochrona w Hestia.

Analizując ofertę TU Ergo Hestia można śmiało wnioskować, że jest to idealne TU zarówno dla tych bardzo przezornych kierowców, jak i tych szukających tylko podstawowych czy obowiązkowych form ubezpieczeń. Ciekawym bowiem produktem jest na przykład Hestia 7, gdzie oprócz polisy z tytułu OC cz AC Hestia oferuje nam ubezpieczenie domu i luksusowego wyposażenia, życia czy zdrowia, a także ochrony prawnej. Dla tych, którzy nie chcą, bądź nie potrzebują korzystać z tak rozbudowanych pakietów, Hestia oferuje standardowe rozwiązania w formie polisy OC i AC, a także dodatkowych ubezpieczeń, jak NNW, Zielona Karta, Car Assistance czy Szyby samochodowe. Także w polisie Autocasco Hestia wprowadziła szereg korzystnych rozwiązań, między innymi ubezpieczenie sprzętu sportowego, przewożonego w zewnętrznym bagażniku pojazdu, czy ochronę od nieszczęśliwych wypadków również poza granicami kraju.

Hestia – idealne Towarzystwo Ubezpieczeniowe dla młodych kierowców!

Hestia jest również tym Towarzystwem Ubezpieczeniowym, które nie profiluje się tylko na bardziej doświadczonych i tym samym pewniejszych na drodze kierowców. Swoją ofertę kieruje bowiem również dla osób przed 30 rokiem życia, nie mogących się wykazać ani długim stażem posiadania prawa jazdy, ani własnego samochodu. Dzięki korzystnym ofertom i ciekawym pakietom ubezpieczeń w Hestia również młodzi kierowcy mają szansę uzyskać ubezpieczenie OC czy AC w bardzo korzystnej cenieInni ubezpieczyciele

You can drive - Ergo Hestia .

You can drive - Ergo Hestia
Ergo Hestia You Can Drive to idelane rozwiązanie dla osób pniżej 30 roku życia chcących na własną rękę ubezpieczyć swoje 4 kółka. Dzięki tej firmie nie tylko nie czekają Cie zwyżki za OC, AC, ale nawet możesz oczekiwać zniżek za młody wiek.

Skok .

Skok
Ogólne informacje na temat stosunkowo nowego ubezpieczyciela na polskim rynku oraz jego oferty w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych. Sprawdź ciekawe zabezpieczenia mi. szyb.

InterRisk .

InterRisk
InterRisk to solidne Towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące OC, AC w dobrej cenie. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszamy do zapoznania się z paroma informacjami o tej firmie.

Generali .

Generali
Czy zależyci Ci na sprawdzonej firmie ubezpieczeniowej, w której mógłbyś kupić OC, AC dla Twojego samochodu? Generali zaprasza do kalkulacji składki!