Axa

W 2006 roku z usługami ubezpieczeń komunikacyjnych na rynku polskim wystartowała francuska firma Avanssur S.A., będąca częścią globalnego koncernu ubezpieczeniowego AXA. Elastyczność, funkcjonalność i dostępność oferty tej firmy, sprawia, że każdego roku poszerza ona skutecznie grono stałych klientów na całym świecie.

Kalkulator OC

Zaufanie i renoma - Axa Direct

Axa Direct jest jedną z tych firm, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i udostępniają kontakt w systemie direct, czyli za pomocą telefonu i internetu. To oznacza, że nie tylko dzięki dostępnym na stronie formularzom on line czy rozmowie telefonicznej możemy w kilka minut stać się posiadaczami polisy OC, AC czy NNW, ale również oznacza to, że także z miejsca wypadku możemy telefonicznie zgłosić szkodę, czy ze strony AXA pobrać wszystkie niezbędne dokumenty. Do dnia dzisiejszego firmie Axa zaufało ponad milion klientów w Polsce i ponad 101 milionów kierowców na całym świecie. Takie liczby z pewnością są dowodem na to, iż Axa Direct jest jednym z bardziej rzetelnych i godnych zaufania partnerów w dziedzinie ubezpieczeń.

Pakiet ubezpieczeń w Axa Direct

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC firmy Axa jest bardzo bogata. Oprócz bowiem standardowego OC czy AC z koszyka dostępnych produktów można wybrać bardzo ciekawe i dopasowane do różnych potrzeb rozwiązania. Co jednak jest korzystne w Axa, to opcja łączenia ubezpieczeń w przyjazne i bardzo komfortowe dla kierowców pakiety. Do OC AXA dodaje Zieloną Kartę i pakiet Assistance BAZA. Decydując się na pakiet pełny, czyli również z dobrowolnym Autocasco, Axa przeniesie nam zniżki z OC, nawet w wysokości 60%, a dla kobiet do pełnego pakietu doda jeszcze ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Wybierając Axa Direct można więc uzyskać korzystny pakiet ubezpieczeń w dość przystępnej cenie końcowej.


Oprócz standardowych opcji, AXA Direct stwarza możliwość poszerzenia pakietu o dodatkowe opcje, bądź wybranie tylko poszczególnych ubezpieczeń. Do takich należą opcje dodawane do polisy z tytuły OC:

  • Ubezpieczenie szyb,
  • Ubezpieczenie od pożaru i kradzieży,
  • Ubezpieczenie NNW,
  • Assistance MIDI bądź MAXI,
  • Assistance na Europę,

bądź opcje, które zwiększają ochronę polisy z tytułu Autocasco:

  • Ubezpieczenie od kradzieży,
  • Niestandardową wysokość udziału w odszkodowaniu,
  • Ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego,
  • Ubezpieczenie Autocasco na Europę.

Serwis Axa Direct

Sposób likwidacji szkody z tytułu OC czy wypłaty ubezpieczenia w przypadku kradzieży pojazdu czy uszkodzenia mienia z tytułu AC nie odbiega od standardów, przyjętych przez większość Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. Na co jednak warto zwrócić uwagę, to konieczność określenia sposobu likwidacji szkody, już przy zakupie polisy. Warto więc szczegółowo zapoznać się z warunkami, jakie Axa oferuje przy modelu gotówkowym, a jakie przy kosztorysowym, by w sytuacji zakupu polisy wybrać dla siebie jak najkorzystniejszą opcję ubezpieczenia OC, AC lub pakietu ubezpieczeń.Inni ubezpieczyciele

Gothaer .

Gothaer
Gothaer to kolejne towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące dobre i sprawdzone ubezpieczenie OC, AC, NNW. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.

Liberty Ubezpieczenia .

Liberty Ubezpieczenia
Liberty Ubezpieczenia, dawniej Liberty Direct to jedna z najbardziej znanych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Przekonaj się jak tanią polisę możesz kupić korzystając z kalkulatora OC, AC!

Warta .

Warta
TUiR Warta i ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC. Jakie są atuty tej firmy? Dlaczego warto ją wybrać przy zakupie polisy ubezpieczeniowej? Komu najbardziej oferta Warty przypadnie do gustu?

Aviva .

Aviva
Aviva, a dawne Commercial Union posiada bogatą ofertę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Nowa nazwa, nowy wizerunek oraz nowa odsłona ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Sprawdź kalkulacje skadek