Liberty Ubezpieczenia

Dzięki niebanalnemu logo, jakim niewątpliwie jest Statua Wolności i ekspresowej realizacji polis OC czy AC przez telefon, jak i internet, mimo krótkiego czasu istnienia na rynku polskim Towarzystwo Ubezpieczeniowe Liberty Ubezpieczenia dawniej Liberty Direct jest jednym z bardziej znanych ubezpieczycieli. W Liberty Direct zakupimy ubezpieczenia komunikacyjne, na życie lub majątkowe.

Kalkulator OC

Kilka danych o Liberty Ubezpieczenia

Liberty Direct należy do prężnie działającej na całym świecie Międzynarodowej Grupy Ubezpieczeniowej Liberty Mutual, której początki sięgają 1912 roku. W Polsce Liberty Direct znane było od 2007 roku, kiedy to po raz pierwszy zaoferowało polskim kierowcom swoje usługi i produkty. Główną zaletą tego ubezpieczyciela jest niewątpliwie ekspresowa realizacja ubezpieczenia. Już bowiem podczas jednej rozmowy telefonicznej, bądź szybkiego wypełnienia formularza on line możemy stać się właścicielem polisy z tytułu OC, dobrowolnego ubezpieczenia Autocasco, NNW czy jeszcze innych, bardziej dobranych do naszych indywidualnych potrzeb pakietów ubezpieczeniowych. Liberty Direct to także niskie ceny polis OC czy AC, ponieważ to towarzystwo ubezpieczeniowe honoruje, między innymi, przenoszenie zniżek z OC na AC.

Warto wspomnieć, iż motto Liberty Direct brzmi: „sprawdzone ubezpieczenie w lepszej cenie” i biorąc pod uwagę fakt, że Liberty jest znane z udzielania korzystnych zniżek, na przykład z okazji urodzin, kodów rabatowych dostępnych w internecie, czy dodatkowych promocji, o których poinformuje nas podczas rozmowy konsultant telefoniczny, można wnioskować, że tą lepszą cenę za OC, AC lub NNW z pewnością uzyskamy. Zapraszamy zatem do skorzystania z kalkulatora OC, AC i przekonanie się osobiście czy niskie ceny za polisy komunikacyjne są na wyciągnięcie ręki.


Serwis Liberty Ubezpieczenia

Jakie usługi i opcje oferuje Liberty Ubezpieczenia przy likwidacji szkód, bądź kradzieży auta z tytułu AC? Na co zwracać uwagę przy zawieraniu umowy z Liberty Ubezpieczenia? Przede wszystkim na sposób rozliczania szkody. Często forma kosztorysowa oznaczać będzie dla nas zgodę na niskie stawki, nie pokrywające wartości szkody, bądź naprawę na nieoryginalnych zamiennikach. Również przy kradzieży samochodu zdarza się, że wycena jest mało korzystna dla poszkodowanego. Warto więc doczytywać również Ogólne Warunki Umowy Autocasco przed podpisaniem umowy aby nie czuć się rozczarowanym.

Co jeszcze ma dla nas ciekawego Liberty Direct? Do każdego OC lub AC ubezpieczyciel dodaje mini Assistance, które będzie dla nas niezwykle pomocne w razie kolizji lub kradzieży pojazdu.Inni ubezpieczyciele

Compensa .

Compensa
Compensa to znany i solidny ubezpieczyciel oferujący OC, AC oraz inne ubezpieczenia komunikacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z tą firmą.

mBank .

mBank
Masz ochotę na ubezpieczenie swojego samochodu w banku? Terazto możliwe dzięki mBankowi i jego propozycji zakupu OC, AC!

HDI .

HDI
Ubezpieczenie OC, AC w HDI Asekuracja. Zapoznaj się z historią tego pozornie młodego Twarzystwa Ubezpieczeniowego.

Warta .

Warta
TUiR Warta i ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC. Jakie są atuty tej firmy? Dlaczego warto ją wybrać przy zakupie polisy ubezpieczeniowej? Komu najbardziej oferta Warty przypadnie do gustu?