Liberty Ubezpieczenia

Dzięki niebanalnemu logo, jakim niewątpliwie jest Statua Wolności i ekspresowej realizacji polis OC czy AC przez telefon, jak i internet, mimo krótkiego czasu istnienia na rynku polskim Towarzystwo Ubezpieczeniowe Liberty Ubezpieczenia dawniej Liberty Direct jest jednym z bardziej znanych ubezpieczycieli. W Liberty Direct zakupimy ubezpieczenia komunikacyjne, na życie lub majątkowe.

Kilka danych o Liberty Ubezpieczenia

Liberty Direct należy do prężnie działającej na całym świecie Międzynarodowej Grupy Ubezpieczeniowej Liberty Mutual, której początki sięgają 1912 roku. W Polsce Liberty Direct znane było od 2007 roku, kiedy to po raz pierwszy zaoferowało polskim kierowcom swoje usługi i produkty. Główną zaletą tego ubezpieczyciela jest niewątpliwie ekspresowa realizacja ubezpieczenia. Już bowiem podczas jednej rozmowy telefonicznej, bądź szybkiego wypełnienia formularza on line możemy stać się właścicielem polisy z tytułu OC, dobrowolnego ubezpieczenia Autocasco, NNW czy jeszcze innych, bardziej dobranych do naszych indywidualnych potrzeb pakietów ubezpieczeniowych. Liberty Direct to także niskie ceny polis OC czy AC, ponieważ to towarzystwo ubezpieczeniowe honoruje, między innymi, przenoszenie zniżek z OC na AC.

Warto wspomnieć, iż motto Liberty Direct brzmi: „sprawdzone ubezpieczenie w lepszej cenie” i biorąc pod uwagę fakt, że Liberty jest znane z udzielania korzystnych zniżek, na przykład z okazji urodzin, kodów rabatowych dostępnych w internecie, czy dodatkowych promocji, o których poinformuje nas podczas rozmowy konsultant telefoniczny, można wnioskować, że tą lepszą cenę za OC, AC lub NNW z pewnością uzyskamy. Zapraszamy zatem do skorzystania z kalkulatora OC, AC i przekonanie się osobiście czy niskie ceny za polisy komunikacyjne są na wyciągnięcie ręki.

Serwis Liberty Ubezpieczenia

Jakie usługi i opcje oferuje Liberty Ubezpieczenia przy likwidacji szkód, bądź kradzieży auta z tytułu AC? Na co zwracać uwagę przy zawieraniu umowy z Liberty Ubezpieczenia? Przede wszystkim na sposób rozliczania szkody. Często forma kosztorysowa oznaczać będzie dla nas zgodę na niskie stawki, nie pokrywające wartości szkody, bądź naprawę na nieoryginalnych zamiennikach. Również przy kradzieży samochodu zdarza się, że wycena jest mało korzystna dla poszkodowanego. Warto więc doczytywać również Ogólne Warunki Umowy Autocasco przed podpisaniem umowy aby nie czuć się rozczarowanym.

Co jeszcze ma dla nas ciekawego Liberty Direct? Do każdego OC lub AC ubezpieczyciel dodaje mini Assistance, które będzie dla nas niezwykle pomocne w razie kolizji lub kradzieży pojazdu.

Inni ubezpieczyciele

You can drive - Ergo Hestia .

You can drive - Ergo Hestia
Ergo Hestia You Can Drive to idelane rozwiązanie dla osób pniżej 30 roku życia chcących na własną rękę ubezpieczyć swoje 4 kółka. Dzięki tej firmie nie tylko nie czekają Cie zwyżki za OC, AC, ale nawet możesz oczekiwać zniżek za młody wiek.

Gothaer .

Gothaer
Gothaer to kolejne towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące dobre i sprawdzone ubezpieczenie OC, AC, NNW. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.

Ergo Hestia .

Ergo Hestia
Chcesz kupić sprawdzone OC, AC w dobrej cenie? Kup polisę komunikacyjną w Ergo Hestia, a na pewno nie będziesz tego żałować!

mBank .

mBank
Masz ochotę na ubezpieczenie swojego samochodu w banku? Terazto możliwe dzięki mBankowi i jego propozycji zakupu OC, AC!