Gothaer

Pod marką Gothaer kryje się jedno z największych i najprężniej działających w Niemczech Towarzystw Ubezpieczeniowych, z ponad dwustuletnią tradycją w tle. Dzięki przejęciu i przekształceniu Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego z początkiem 2012 roku Gothaer wprowadził swoją markę również na polski rynek.

Historia tego, uchodzącego za rzetelnego i solidnego partnera w ubezpieczeniach Towarzystwa sięga 1820 roku, kiedy to w małym miasteczku Gotha Ernest Wilhelm Arnoldi stworzył małe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Dziś Gothaer posiada portfel 3,5 miliona klientów i oferuje jedne z najlepszych ubezpieczeń na świecie, zarówno majątkowych, osobistych, zdrowotnych czy komunikacyjnych. Wchodząc na polski rynek Gothaer przejął, działające od ponad 20 lat Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe, utrzymując portfel klientów, jak i sieć agentów, ale odświeżając całkowicie wizerunek i serwis Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Dzisiejszy Gothaer niczym już nie przypomina nieco konserwatywnego i skamieniałego PTU, tym bardziej że również oferta TU powiększyła się o szereg różnych rozwiązań i ubezpieczeń, nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla korporacyjnych czy biznesowych.

Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC w Gothaer i GoAuto

Fakt, iż Gothaer zmieniając politykę dawnego PTU, wprowadził ubezpieczenia nieruchomości, rolne, turystyczne czy ubezpieczenia OC, AC, NNW, nie wpłynął negatywnie na dobrze rozbudowaną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. W tym przedziale polscy kierowcy mogą bowiem korzystać faktycznie z innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Gothaer dzięki pakietom typu Assistance czy Autocasco chce do siebie przekonać zarówno posiadaczy samochodów nowszych i droższych, jak i tych starszych. I tak na przykład z opcji Assistance Plus czy Assistance Podstawowy mogą skorzystać wszyscy kierowcy, bez znaczenia na wiek i wartość pojazdu.

Dla bardziej wymagających kierowców Gothaer przygotował Assistance Plus z opcją tłumacza, noclegu, pomocą medyczną zarówno w Polsce, jak i za granicą, a nawet wsparciem finansowym. Również bogata oferta Autocasco firmy Gothaer pozostawia daleko w tyle konkurencję. Oprócz bowiem gwarantowanej kwoty odszkodowania z tytułu AC, zniesienia wkładu własnego, Gothaer zabezpiecza kierowcę w sytuacji utraty kluczyków, a także poprzez opcję szkody drobnej, pozwala naprawić drobne usterki bez ryzyka utraty zniżek w kolejnych latach. Jeśli więc zależy wam, przy zakupie OC, także na solidnym AC, ta oferta może być dla Was idealna. Od lipca 2014 Gothaer wprowadził również produkt GoAuto, który dodatkowo zapewnia nam szeroką gamę usług takich jak ubezpieczenie opon czy ubezpieczenie bagażu za mniej niż 10 złotych.

Kto skorzysta najwięcej na ofercie OC, AC w Gothaer?

Biorąc pod uwagę oferowane zniżki, jak i dostosowaną ofertę do rynku w Gothaer najwięcej skorzystają już doświadczeni i starsi wiekiem kierowcy, między 30 a 60 rokiem życia. Towarzystwo Ubezpieczeniowe premiuje także za wykupienie innych produktów, nie związanych z prowadzeniem samochodów, na przykład turystycznych, zdrowotnych czy majątkowych. Jeśli połączymy to również z kontynuacją ubezpieczenia i posiadanymi już zniżkami za bezszkodową jazdę, to na ubezpieczenie z tytułu OC i AC możemy uzyskać nawet 80%, co z pewnością jest dość konkurencyjną ofertą na tle innych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Inni ubezpieczyciele

HDI .

HDI
Ubezpieczenie OC, AC w HDI Asekuracja. Zapoznaj się z historią tego pozornie młodego Twarzystwa Ubezpieczeniowego.

mBank .

mBank
Masz ochotę na ubezpieczenie swojego samochodu w banku? Terazto możliwe dzięki mBankowi i jego propozycji zakupu OC, AC!

Allianz .

Allianz
Allianz to towarzystwo ubezpieczeniowe o doskonałej jakości usług. Sprawdź ofertę OC, AC, NNW - będziesz mile zakoczony!

TUW Pocztowe .

TUW Pocztowe
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to coś dla tych, którzy lubią mieć swojego ubezpieczyciela zawsze pod ręką! Zapoznaj się z ofertą OC, AC w TUW Pocztowe.