Compensa

Niestandardowe rozwiązania i przydatne opcje ubezpieczenia cechują należące do austriackiego koncernu Vienna Insurance Group Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa. Przez ponad 20 lat firma ta skutecznie zbudowała sobie ugruntowaną pozycję na rynku, a szukanie coraz to nowszych rozwiązań zapewnia jej wciąż wysoką pozycję na rynku.

Dzięki dobrze zbudowanej sieci holdingowej, Vienna Insurance Group jest jednym z wiodących ubezpieczycieli na terenie środkowo – wschodniej Europy. Oprócz Compensy pod skrzydłami austriackiej grupy VIN, w Polsce działają również firmy: InterRisk TU S.A. i Benefia TU S.A. W ramach swojej oferty i dobrze dobranych produktów ubezpieczeniowych Compensa trafia idealnie w potrzeby klientów. Nie tylko jednak poprzez ubezpieczenia komunikacyjne takie jak OC, AC, NNW, ale również ubezpieczenia zdrowotne, majątkowe czy osobiste. Przykładem jest choćby ubezpieczenie AC ze specjalnym kodem DNA, ułatwiającym identyfikację skradzionego pojazdu czy ubezpieczenie Multi Zdrowie, dzięki któremu ubezpieczony ma szybszy i bardziej komfortowy dostęp do lekarzy – specjalistów. Szkoda jedynie, iż tak innowacyjne działanie, nie przejawia się w modelu komunikacyjnym firmy. Ubezpieczenie z tytułu OC czy AC zrealizujemy bowiem w oddziale, bądź kontaktując się z konsultantem infolinii telefonicznej. Za pomocą internetu natomiast na dzień dzisiejszy można jedynie zgłosić szkodę, bądź pobrać niezbędne dokumenty.

Co ubezpieczymy w Compensa?

Oprócz standardowego OC czy AC, w Compensa oferowany jest specjalny pakiet Compensa moto DNA kod. Innowacyjna technologia nanoszenia niewidocznego i trudnego do usunięcia kodu PIN zapewnia lepszą identyfikację skradzionego pojazdu, jak i dzięki bazie pojazdów z kodem DNA ustalenie właściciela samochodu. Ponadto zaletą tego ubezpieczenia jest brak wkładu własnego ubezpieczającego, czy utrzymanie zniżki AC, nawet w przypadku kradzieży samochodu. Ubezpieczenie Moto DNA Kod jest jednak dedykowane dla nowszych (do pięciu lat) i droższych pojazdów (o wartości minimum 20 000 złotych), co jednak nie oznacza, że w Compensa nie można skorzystać z polisy AC na samochody starsze, czy o niższej wartości. Ochronę własnego pojazdu możemy wzmocnić ponadto przez wykupienie dodatkowych ubezpieczeń, jak autoszyby, ochrony prawnej, NNW pasażerów i kierowcy czy Assistance (również dla osób nie posiadających w Compensa OC i AC w opcji ubezpieczenia Compensa Pomoc) czy Zielona Karta.

Jak działa Compensa?

Dzięki powołanej przez koncern VIG Spółdzielni VIG Ekspert, Compensa przedstawia o wiele lepszy i skuteczniejszy model likwidacji szkód. Ponadto, co jest nielada zaletą tego ubezpieczyciela, to dołączone do polisy AC Assistance, obejmujące swym zasięgiem również teren Europy, w ramach którego ubezpieczyciel pokrywa wszelkie koszty pomocy do kwoty 2500 Euro. Te dodatkowe opcje z pewnością przekonują do skorzystania z pełnego pakietu ubezpieczenia, które zwłaszcza dla tych częściej podróżujących może być bardzo korzystnym wariantem na tle całej konkurencji.

Inni ubezpieczyciele

Liberty Ubezpieczenia .

Liberty Ubezpieczenia
Liberty Ubezpieczenia, dawniej Liberty Direct to jedna z najbardziej znanych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Przekonaj się jak tanią polisę możesz kupić korzystając z kalkulatora OC, AC!

You can drive - Ergo Hestia .

You can drive - Ergo Hestia
Ergo Hestia You Can Drive to idelane rozwiązanie dla osób pniżej 30 roku życia chcących na własną rękę ubezpieczyć swoje 4 kółka. Dzięki tej firmie nie tylko nie czekają Cie zwyżki za OC, AC, ale nawet możesz oczekiwać zniżek za młody wiek.

Ergo Hestia .

Ergo Hestia
Chcesz kupić sprawdzone OC, AC w dobrej cenie? Kup polisę komunikacyjną w Ergo Hestia, a na pewno nie będziesz tego żałować!

Aviva .

Aviva
Aviva, a dawne Commercial Union posiada bogatą ofertę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Nowa nazwa, nowy wizerunek oraz nowa odsłona ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Sprawdź kalkulacje skadek