mBank

mBank to nazwa, która bez wątpienia wielu klientom kojarzy się z innowacyjnymi, prostymi i bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami w zakresie bankowości internetowej, a od 2006 roku, także w zakresie ubezpieczeń. mBank bowiem jest założycielem firmy BRE Ubezpieczenia Tui R S.A., która rozpoczynając swoją działalność od sprzedaży ubezpieczeń majątkowych, skutecznie rozszerzyła swój asortyment, oferując dzisiaj ciekawe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, kredytowych, medycznych czy podróżniczych.

Za pomocą nowoczesnej i łatwej w obsłudze platformy internetowej w mBank możemy zakupić ubezpieczenie sprzętu RTV, kart kredytowych, pojazdów (OC,AC, NNW), domu czy mieszkania, podróży, albo kredytów. Jak podkreśla to na swojej stronie internetowej, firma BRE Ubezpieczenia Tui R S.A. stawia jednak nie tylko na komfort w realizacji usług, ale przede wszystkim na niską i przyjazną cenę. mBank obecnie jest jednym z najtańszych dostawców ubezpieczeń, w tym również komunikacyjnych.

Ubezpieczenia z tytułu OC i AC w mBank.

Niewątpliwie, co przyciąga kierowców do oferty mBank, to korzystne udogodnienia, dzięki którym nie trzeba uiszczać składki jednorazowo, albo w dwóch półrocznych ratach. mBank wprowadził bowiem miesięczne raty za polisę OC czy Autocasco, czyli AC, co zwłaszcza dla młodych i tych mniej doświadczonych kierowców jest ciekawym i przydatnym rozwiązaniem. Wysoka stawka podzielona przez 12 miesięcy, z pewnością jest też skutecznym wabikiem na zakup nieco droższego i dobrowolnego Autocasco. mBank zapewnia także ubezpieczenie w wersji NNW, Assistance czy ochrony prawnej. Dzięki zniżkom, między innymi za zakup polisy on line, czy wyboru dodatkowego innego ubezpieczenia np. domu, kredytu czy podróży, zarówno polisa z tytułu OC, jak i AC może zaskoczyć niską ceną końcową. Dodatkowo mBank oferuje ciekawe pakiety promocyjne, które przy wyborze kompleksowej ochrony OC i AC mogą opłacać się jeszcze bardziej. mBank współpracuje też z innymi firmami ubezpieczeniowymi, jak Benefia, HDI czy Europ Assistance, dzięki czemu może oferować jeszcze bardziej dopracowane i korzystne ubezpieczenia komunikacyjne.

Gdzie kupimy polisę OC i AC z mBank?

Podstawową zasadą sprzedaży ubezpieczeń np. OC, AC w mBank jest forma direct. Ubezpieczenie można w prosty sposób nabyć za pomocą internetu, co w dużym stopniu ułatwia przyjazna platforma on line mBanku. Dla mniej zdecydowanych, bądź potrzebujących fachowego doradztwa, funkcjonuje infolinia. Możemy zostawić swoje dane, bądź skorzystać z podanego numeru na stronie mBanku. O czym jednak warto pamiętać, to o zależności BRE Ubezpieczenia Tui R S. A. od banku. Teoretycznie bowiem oferta dostępna jest dla wszystkich, w praktyce jednak obliguje nas do posiadania konta w mBanku, przez które obsługiwana jest polisa. Pozytywne jest w tym jednak to, że konta w mBank obsługiwane są bez dodatkowych opłat czy prowizji, a więc jego założenie przy realizacji ubezpieczenia nie będzie się wiązać z dodatkowymi dla nas kosztami.

Inni ubezpieczyciele

Skok .

Skok
Ogólne informacje na temat stosunkowo nowego ubezpieczyciela na polskim rynku oraz jego oferty w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych. Sprawdź ciekawe zabezpieczenia mi. szyb.

InterRisk .

InterRisk
InterRisk to solidne Towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące OC, AC w dobrej cenie. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszamy do zapoznania się z paroma informacjami o tej firmie.

Warta .

Warta
TUiR Warta i ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC. Jakie są atuty tej firmy? Dlaczego warto ją wybrać przy zakupie polisy ubezpieczeniowej? Komu najbardziej oferta Warty przypadnie do gustu?

PZU .

PZU
PZU to jedna z dłużej działających firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Czy warto kupić ubezpieczenie OC, AC właśnie w PZU?