You can drive - Ergo Hestia

Wydaje się, że to co najbardziej interesuje młodych, często zabieganych i zapracowanych kierowców, to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniądza. Dlatego szybka likwidacja szkód, możliwość zakupu polisy drogą on line czy wreszcie nie doliczanie zwyżek za wiek z pewnością przekonują grupę młodych kierowców, do sprawdzenia oferty You can drive Ergo Hestii. Co oferuje dla nich w pakiecie OC AC ten ubezpieczyciel?

Zwyżki na Autocasco i OC – bolączka młodych kierowców

To fakt, że nie każdy młody kierowca idzie w ślady Sebastiana Vettla czy Roberta Kubicy. Wielu bowiem z tych, którzy jeszcze nie świętowali swoich trzydziestych urodzin wręcz musi cierpieć z powodu rażących i często niesprawiedliwych statystyk, w których najczęstszymi sprawcami wypadków i kolizji na drogach są młodzi ludzie. Większość Towarzystw Ubezpieczeniowych dla tych, którzy od niedawna w portfelu dumnie noszą prawo jazdy, bądź nie ukończyli jeszcze 30 roku życia nie tylko bowiem nie zaoferuje korzystnych zniżek na OC, ale wręcz podniesie ubezpieczenie, nawet o 150% w górę. W rezultacie, jeśli interesuje nas droższy model samochodu, nie posiadamy garażu, a chcemy też mieć AC, to wartość rocznego ubezpieczenia może wynieść nawet około 5000 złotych i to przez kilka lat. Ergo Hestia zdaje się rozumieć problemy młodych kierowców, z myślą o których utworzyła nową markę ubezpieczeń You Can Drive. Jak przekonuje na swojej stronie sama Ergo Hestia, nie tylko nie dolicza zwyżek na Oc, AC kierowcom, ale też ma najniższe dla nich ubezpieczenie na rynku. W rezultacie czego nie muszą już prosić dziadka, mamy czy ojca, by wspólnie z nimi ubezpieczać auto i korzystać z ich zniżek czy rezygnować z zakupu pojazdu z powodu wysokiego OC. Aczkolwiek kwota polisy, jak ten przysłowiowy diabeł tkwi jednak w szczegółach, nie dajmy się więc zwieźć reklamie i przeanalizujmy czy faktycznie nikt więcej, niż tylko Ergo Hestia nie zaoferuje nam korzystnego ubezpieczenia OC czy Autocasco.

Proste ubezpieczenia – proste zasady

Przy szybkim zawieraniu umów, ważne są też przejrzyste zasady gry. Kto bowiem ma czas na czytanie zawiłych, pisanych często prawniczym bełkotem regulaminów? Większości kierowców szkoda na to czasu, by jednak nie kupować kota w worku, przemawia do nich prosta i przejrzysta oferta, w której Ergo Hestia oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych dla młodych klientów zapewnia też ubezpieczenia podróży i mieszkań. Z ubezpieczeń komunikacyjnych kierowca może dowolnie skonfigurować najlepszą ochronę dla siebie, łatwo decydując z czego chce korzystać. Do obowiązkowego OC, Ergo Hestia oferuje NNW, autopomoc (ale tylko w wersji BASIC, pozostałe bardziej rozszerzone dostępne są tylko w połączeniu OC +AC), bądź auto zastępcze (udostępniane w obu wersjach ubezpieczenia na maksymalnie 3 dni). Alternatywą droższej wersji autocasco, jest minicasco, jednakże w ramach którego Ergo Hestia pokryje szkody tylko całkowite, a więc w przypadku kradzieży auta, bądź jego uszkodzenia, powyżej 70% wartości pojazdu. Przeglądając ofertę You Can Drive szybciej wychwycimy najważniejsze postanowienia regulaminu, między innymi sytuacje wykluczające wypłatę odszkodowania, zwłaszcza w przypadku autocasco. Ergo Hestia nie tylko bowiem załącza link do ogólnych warunków ubezpieczeń, ale wskazuje również konkretny paragraf, gdzie odnajdziemy wszystkie zdarzenia, nie objęte wypłatą odszkodowania z tytułu AC.

Sam wybierz najlepszy dla siebie wariant

You can drive rozumie też, że każdy kierowca ma swoje indywidualne potrzeby. Dlatego nie ogranicza się do jednej opcji w dobrowolnych ubezpieczeniach zarówno NNW, Autocasco jak i autopomoc można dowolnie konfigurować, choć w przypadku NNW kwoty ubezpieczeń nie są aż tak imponujące. Możemy jednak sami zdecydować czy ubezpieczymy tylko siebie (jako kierowcę) czy również pasażerów. Do wyboru mamy dwie kwoty ubezpieczenia 15 000 i 30 000 złotych. Autopomoc natomiast podzielona jest na BASIC ( najprostszy i bardzo okrojony model holowania pojazdu z miejsca wypadku), a także Autopomoc – standard Polska, Autopomoc – standard Europa i Autopomoc premium. Jeśli więc często użytkujemy nasz pojazd, również poza granicami kraju, to zdecydowanie warto wybrać opcję premium, gdzie ubezpieczyciel obejmie koszty nie tylko holowania, ale również parkingu, hotelu lub transportu do miejsca zamieszkania.

System likwidacji szkód z tytułu OC i AC szybki i niezawodny!

Ergo Hestia zadbała też o profesjonalny i dogodny sposób likwidacji samych szkód z tytułu OC, AC, które można zgłosić zarówno drogą on line, przez telefon, jak i osobiście. W ramach ubezpieczenia w You can drive napraw można dokonywać w sieci warsztatów samochodowych Intercars, które bez problemu odnajdziemy na terenie całej Polski. Również poprzez utworzenie sieci likwidatorów EPU czyli Ekspert Pomoc Ubezpieczeniowa, Ergo Hestia gwarantuje natychmiastową, dogodną i mobilną pomoc przy różnego rodzaju stłuczkach, kolizjach czy innych zdarzeniach na trasie. Zgodnie z przyjętym standardem swoich usług, pracownicy Ergo Hestii są zobowiązani nie tylko do wykonania oględzin w dogodnym dla nas miejscu i czasie, ale również do pomocy przy realizowaniu wszelkich formalności, związanych z likwidacją szkody. Co jednak wyróżnia najbardziej Ergo Hestię, a tym samym i jej młodą markę You Can Drive na rynku ubezpieczeniowym, to system likwidacji szkód, który dzięki uproszczonym procedurom i przejrzystym warunkom został nagrodzony godłem TERAZ POLSKA. Likwidowanie szkody, a także wypłata odszkodowania bez zbędnych, przedłużających cały system formalności jest bowiem niezwykle ważne dla wielu kierowców. I to właśnie gwarantuje You Can Drive – przy stłuczkach mniejszego kalibru zakończenie procesu bez dokonywania oględzin i zawiłych procedur.

Inni ubezpieczyciele

HDI .

HDI
Ubezpieczenie OC, AC w HDI Asekuracja. Zapoznaj się z historią tego pozornie młodego Twarzystwa Ubezpieczeniowego.

Ergo Hestia .

Ergo Hestia
Chcesz kupić sprawdzone OC, AC w dobrej cenie? Kup polisę komunikacyjną w Ergo Hestia, a na pewno nie będziesz tego żałować!

TUW Pocztowe .

TUW Pocztowe
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych to coś dla tych, którzy lubią mieć swojego ubezpieczyciela zawsze pod ręką! Zapoznaj się z ofertą OC, AC w TUW Pocztowe.

Allianz .

Allianz
Allianz to towarzystwo ubezpieczeniowe o doskonałej jakości usług. Sprawdź ofertę OC, AC, NNW - będziesz mile zakoczony!