Uniqa

Austriacki koncern Uniqa,w zakresie sprzedaży polis samochodowych, jest istotnym Towarzystwem Ubezpieczeniowym w Polce. Uniqa bowiem, jako jedno z niewielu TU oferuje zniżkę na OC aż do 80%, ciekawe pakiety AC, a także wprowadza bardzo dobre oferty dla pojazdów, zakupionych w salonach dealerskich. Tego rodzaju działania nie tylko przekładają się na jej imponujące zyski, ale również na pozytywnie ukształtowany zewnętrzny wizerunek firmy.

Uniqa w 20 krajach świata!

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe Uniqa S.A. istnieje od 1990 roku, a w zasadzie od 2003 roku, bo wcześniej znane było jako TU Polonia. Jednakże korzenie marki Uniqa sięgają roku 1860, kiedy to utworzono Austriackie Stowarzyszenie Ubezpieczeniowe- Austria Versicherungsverein. Sama nazwa Uniqa pojawiła się znacznie później, dopiero w 1999 roku, kiedy to z kilku spółek ubezpieczeniowych utworzono jeden, z najlepiej obecnie rozwiniętych koncernów ubezpieczeniowych w środkowo – wschodniej Europie. Dziś Uniqa obecna jest aż w 20 krajach Europy.

Przede wszystkim ubezpieczenia komunikacyjne

O tym, że ubezpieczenia komunikacyjne są jednym z ważniejszych filarów funkcjonowania firmy, świadczy choćby fakt, iż polisy samochodowe stanowią aż 60% ogólnej sprzedaży ubezpieczeń w firmie. Co roku też Uniqa poszerza swoją ofertę, dbając by jej kluczowe produkty były dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi Uniqa oferuje też ubezpieczenia majątkowe, zdrowotne, osobowe, turystyczne czy polisy emerytalne.

80% zniżki na OC i dopasowane Autocasco w Uniqa.

W Uniqa z pewnością każdy kierowca znajdzie coś interesującego dla siebie. Choć dzięki atrakcyjnej zniżce 80% na OC, najbardziej docenieni przez TU Uniqa są ci kierowcy, którzy jeżdżą bezpiecznie i mogą pochwalić się bezszkodową historią jazdy. Zapłacić tylko 20% z pełnej stawki za polisę z tytułu OC jest bowiem z pewnością niezwykłą radością dla kierowców, zwłaszcza, że ubezpieczyciel dodaje nam do tego jeszcze mini Assistance gratis ( niestety tylko na terenie Polski). Uniqa stawia również na samochody młodsze i te o wyższej wartości rynkowej. Od 2012 roku właściciele samochodów, zakupionych w salonie dealerskim, mogą liczyć na atrakcyjny pakiet ubezpieczeń, zawierający OC, AC ( z opcją all risk), NNW i korzystne dodatki, jak np. telefoniczna asysta prawna czy Assistance. Oprócz tego Uniqa oferuje Autocasco w trzech wariantach, które możemy dopasować zarówno do końcowej kwoty polisy, jak i do sytuacji czy zdarzeń, od których chcemy ubezpieczyć siebie i pojazd. Ciekawymi opcjami są np. „autokoło” – ubezpieczenie od uszkodzenia koła czy felgi na skutek złej nawierzchni drogi, czy choćby ochrona utraty kluczyka i wymiany zamków. Dodatkowo Uniqa oferuje Zieloną Kartę, NNW, Autoszyby, pomoc prawną i Assistance, które także w zależności od zakresu działania podzielone jest na cztery warianty: Standard, Komfort, Premium i VIP. Assistance standard czyli w najprostszej wersji dodawane jest bezpłatnie do AC Moto Mini i Moto maxi, a przy AC Mega gratis otrzymamy już Assistance Premium.

Inni ubezpieczyciele

InterRisk .

InterRisk
InterRisk to solidne Towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące OC, AC w dobrej cenie. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszamy do zapoznania się z paroma informacjami o tej firmie.

Liberty Ubezpieczenia .

Liberty Ubezpieczenia
Liberty Ubezpieczenia, dawniej Liberty Direct to jedna z najbardziej znanych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Przekonaj się jak tanią polisę możesz kupić korzystając z kalkulatora OC, AC!

Link4 .

Link4
Link4 to najbardziej znane i prężnie rozwijające się towarzystwo ubezpieczeniowe na polskim rynku.

Ergo Hestia .

Ergo Hestia
Chcesz kupić sprawdzone OC, AC w dobrej cenie? Kup polisę komunikacyjną w Ergo Hestia, a na pewno nie będziesz tego żałować!